צפו בעבודות וסרטוני מידע ועקבו אחרינו ברשתות החברתיות

יועץ בטיחות לבריכה – מדוע וכיצד נשתמש בשירותיו? 

על מנת ליהנות מהבריכה בצורה אופטימאלית אזי שיש להיעזר בשירותיו של יועץ בטיחות לבריכה. לפני עשרים או שלושים שנה, מעט אנשים באופן יחסי יכלו להרשות לעצמם להתקין בריכות פרטיות בביתם. עצם ההתקנה הייתה מאוד יקרה, וזה לא בהכרח היה משתלם מבחינה כלכלית, מאחר וההוצאות על התחזוקה היו גבוהות ומכבידות מאוד על חשבון ההוצאות החודשי. 

היום, לעומת זאת, הרבה יותר זול ומשתלם להתקין בריכה פרטית. ההתקנה והתחזוקה זולים יותר, היא יכולה לעלות את ערך הנכס והשטח, משפרת את איכות החיים של הדיירים במקום ויכולה גם לחסוך עלויות שונות לאורך זמן. 

יועץ בטיחות לבריכה – למה אנחנו זקוקים לו? 

בדומה לכל פרט אחר בתוכנית הבנייה של הנכס, הרי גם התקנת בריכות פרטיות (בוודאי ציבוריות), כוללת תקנים ודרישות בטיחות שונות שיש לעמוד בהן. מי שלא עומד בכך, לא יוכל לקבל אישור הפעלה ושימוש. 

זקוקים לבדיקה הנדסית?

לשם כך, רצוי להיעזר בשירותיו יועץ בריכות שמכיר את החוק והתקנות, וידע לספק את הידע הדרוש והפתרונות הרלוונטיים בשביל לעמוד בדרישות השונות ועל מנת שנוכל לקבל אישור קונסטרוקטור

יועץ בטיחות לבריכה – מה תפקידו? 

תפקידו של יועץ בריכות שחיה הוא לוודא שהמתקן אשר מתכוונים להקים (או זה שכבר קיים במקום) יכול לשמש לרחצה בטוחה עבור מי שאמור להשתמש בו, בין אם מדובר במבוגרים או ילדים, בין אם מדובר באנשים פרטיים או רוכשי מנויים והציבור הכללי. 

הוא יבדוק את כל הנושא של בטיחות בבריכה דרך היבטים שונים. לדוגמא:

 • בטיחות המשטח עליו ממוקמת הבריכה
 • שטח הבריכה 
 • עומקים ונפחים
 • שפת הבריכה ועד כמה היא בטוחה לשימוש
 • סוגי הפתחים הקיימים בבריכה ועד כמה הם בטוחים
 • הימנעות מחשיפה לחשמל
 • הימנעות מחשיפה לחומרים מזיקים
 • איתור נזילות בשטח או פוטנציאל למקרים כאלה. 
 • כיצד אמורים לתחזק אותה והאם הציוד קיים בשטח
 • בטיחות המים והחומרים השונים בהם עושים שימוש בבריכה
 • איתור ליקויי בנייה או מניעתם לפני שהם מתבצעים. 

יועץ בטיחות בריכות שחייה מבצע גם בדיקות בדק בית עבור בריכות קיימות (למשל, במקרים של מכירת נכס)

יועץ בטיחות לבריכה בוחן את כל התוכניות הרלוונטיות לשם הקמתה, בוחן האם הן יכולות לעמוד בדרישות ובתקנים השונים, מייעץ לבעלי המקום ולאנשי המקצוע אשר אמונים על תהליך הבנייה, ובסוף התהליך הוא מוודא שהכל נעשה בהתאם לתוכניות השונות, וכן בהתאם לתקנות ולחוקים. 

בעזרת יועץ בריכות שחיה אפשר שבסיום התהליך, יהיה אפשר לקבל את האישורים הנדרשים לשימוש בבריכה, כולל טןפס 4 מהרשות המקומית הנדרש לצורך שימוש והפעלה של הבריכה. ללא טופס זה, אי אפשר להשתמש בה כחוק.

יועץ בטיחות לבריכה

יועץ בטיחות לבריכה – כיצד לבחור יועץ בצורה נכונה?

כשאנחנו ניגשים לבחור יועץ בטיחות לבריכה, עלינו לקחת בחשבון שתי נקודות עיקריות שידריכו אותנו בתהליך. הנקודה הראשונה היא הניסיון והידע שעומדים לרשותו, והנקודה השנייה היא הזמינות לבצע את התהליך על פי לוח הזמנים שלנו. 

אנחנו צריכים לבחור יועץ בטיחות בבריכה שיכול לבצע את התהליך בצורה מסודרת, נכונה, אחראית, על פי הידע והניסיון שהוא צבר במהלך השנים. יועץ בטיחות צריך ללוות, להדריך ולעזור לנו לבצע את התהליך כפי שהחוק והתקנות דורשים מאיתנו. זה אומר, בין היתר, שבמקרים מסוימים הוא יידרש להציע לנו פתרונות בשביל להתגבר על מכשולים שנמצא את עצמנו עומדים בפניהם.

כאמור, כל זה צריך להתבצע על פי לוח הזמנים של תהליך הבנייה, במטרה שנוכל לסיים אותו בזמן, ללא עיכובים וללא הוצאות מיותרות. 

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

אצלנו, תוכלו למצוא יועץ בטיחות לבריכה אשר ידע לספק לכם את כל הכלים והמידע הדרושים בנושא. ניתן לפנות אלינו בכל עת, בטלפון או דרך אתר האינטרנט שלנו.

אהבתם את המאמר? שתפו

קראו עוד על..

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 37 ביקורות
js_loader

לייעוץ מהיר עם מהנדס מומחה

מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם